Spoznajte jeden z najpresnejších biometrických dochádzkových systémov na svete

V súčasnosti sú na pracovné prostredie kladené tie najvyššie požiadavky nielen zo strany zamestnávateľov, ale aj zamestnancov. Dynamiku pracovných výkonov je potrebné priebežne evidovať, analyzovať a vyhodnocovať. Preto sme vyvinuli Fingeru, biometrický dochádzkový systém 21. storočia.

príchod do práce cez biometriu

Za produktom Fingera stojí spoločnosť Innovatrics, s. r. o. so sídlom v Bratislave. Špecializujeme sa na pokročilé biometrické technológie pre manažment identity. Dvanásť rokov skúseností a mnohonásobné ocenenia nasmerovali našu firmu k novej výzve – vytvoreniu najpresnejšieho biometrického dochádzkového systému Fingera.

Prestížne ocenenia na Slovensku aj v zahraničí

Za know-how v oblasti biometrických technológií sme získali prestížne ocenenia nielen na Slovensku (IT firma roka,  IT produkt roku, ocenenia od Forbes ), ale naše technológie si získali popredný medzinárodný kredit spoločnosti v biometrickom obore najmä vďaka vysokým umiestneniam v testoch Nezávislého amerického inštitútu pre štandardy a technológie NIST (NIST PFT II , NIST FRVT).

V súčasnosti sú naše technológie využívané vo viac ako 70 krajinách sveta a každoročne sú zaraďované medzi tie najspoľahlivejšie v celosvetovom meradle.

Prečo je Fingera správnou voľbou?

Samotný projdukt Fingera sa pýši viac než 450 inštaláciami na Slovensku a v Českej republike. Medzi našich spokojných zákazníkov patria firmy ako COOP JEDNOTA, IKAR, MEDUSA GROUP, ARIETE, PŘÍBRAM, Košík.cz alebo výrobné podniky ako LUNTER. 

Medzi hlavné výhody dochádzkového systému Fingera možno zaradiť jeho jednoduché a intuitívne používanie, ktoré vychádza z našich skúseností a úzkej spolupráci s klientmi.

Fingera ponúka dokonalý prehľad o dochádzke zamestnancov. Systém uľahčí „papierovačky“ a ušetrí množstvo času stráveného spracovaním dochádzky koncom každého mesiaca. Tým účinne a efektívne zvýši produktivitu a zníži náklady na administratívu.  Dochádzkové zostavy potom jednoducho vygeneruje do vami zvoleného formátu.

Najpresnejší systém na svete

Za softvérom sa skrýva algoritmus, ktorý dokáže rozpoznať viac ako 1,4 biliónov odtlačkov prstov za sekundu. 99,98 % presnosť radí Fingeru medzi najrýchlejšie a najpresnejšie systémy na trhu.

Inštalácia je vhodná pre všetky typy firiem.  Dôvodom je na mieru ušité softvérové aj hardvérové riešenie do interiéru, ale aj exteriéru, ktoré vieme prispôsobiť požiadavkám a podmienkam každého klienta.

Kompatibilita a support

Pokiaľ nemáte záujem o biometrické zaznamenávanie dochádzky, Fingera umožňuje identifikáciu pomocou RFID karty alebo PIN kódu. Výhodou je aj možnosť prepojenia s ekonomickými softvérmi, čo ešte plynulejšie zautomatizuje procesy na pracovisku.

Samozrejmosťou je aj technická podpora expertného tímu na Support portáli v prípade akýchkoľvek problémov, otázok a nejasností.

Máte záujem o využívanie Fingeru vo vašej spoločnosti, ale neviete, koľko by vás samotná inštalácia stála? Požiadajte o nezáväznú cenovú ponuku.