Schvaľovací systém

Prehľadný schvaľovací systém pre web aj mobilnú aplikáciu

schvaľovací systém fingera

Schvaľovací systém vďaka ktorému jednoducho, rýchlo a bez papierovania vybavíte všetky žiadosťami o neprítomnosť v práci. Pohodlne cez web, alebo mobilnú aplikáciu.

Chcete vyskúšať Fingeru?

Kontaktujte ma

Výhody schvaľovacieho systému Fingera

 1. Časová úspora 
 2. Flexibilita systému
 3. Intuitívne riešenie
 4. Mobilná aplikácia

Ako funguje schvaľovací
systém Fingera

 • Aktuálny prehľad

  Ako žiadateľ máte kedykoľvek prehľad o aktuálnych nárokoch na čerpanie neprítomnosti a zadaných žiadostiach.

  zostatok fondov schvaľovací systém
 • Vytvorenie žiadosti

  Prostredníctvom webovej alebo mobilnej aplikácie pár klikmi požiadate o schválenie dovolenky, alebo napríklad aj služobnej cesty, a o jej vybavení ste automaticky ihneď informovaný e-mailom.

  prehľad žiadostí o neprítomnosť na pracovisku
 • Vybavenie žiadosti

  O vytvorení novej žiadosti je schvaľovateľ notifikovaný e-mailom. Žiadosti čakajúce na schválenie je možné vybaviť okamžite – kliknutím na príslušné tlačidlo.

  online schválenie dovolenky
 • Automatický záznam v dochádzke

  Všetky druhy neprítomností sú automaticky zaznamenané vo výkaze dochádzky, čím spracovateľom dochádzky odpadá povinnosť ručného zadávania neprítomností.

  schvaľovací systém na dovolenky a PN výkaz
 • Pohodlne aj cez mobil

  Kedykoľvek potrebujete, máte v aplikácii prehľad o aktuálnych zostatkoch čerpania neprítomnosti a môžete požiadať o dovolenku či návštevu lekára rýchlo a pohodlne za pár klikov.

  schvaľovací systém na dovolenky a PN

FAQ

Najčastejšie otázky

 • Ako funguje schvaľovací systém?

  Schvaľovací systém slúži na rýchle spracovanie dochádzky. Zamestnanci môžu jednoducho žiadať o dovolenku alebo oznámiť návštevu u lekára online. Manažéri schvália služobnú cestu alebo prácu z domu jedným klikom, bez zbytočného papierovania.

 • Ako funguje zadávanie žiadostí?

  V novej záložke Žiadosti si používateľ jednoducho vyberie typ neprítomnosti a v ďalšom kroku označí dĺžku trvania, pričom na obrazovke vidí aktuálnu výšku zostávajúceho nároku. Po potvrdení zadaných údajov je žiadosť odoslaná na schválenie. O jej vybavení žiadateľ dostane notifikáciu.

 • Ako sa schvaľujú udalosti v schvaľovacom systéme?

  Manažér je o novo vytvorenej žiadosti automaticky notifikovaný. Žiadosti, ktoré je potrebné vybaviť, sú prehľadne zobrazené ako čakajúce. Potiahnutím vľavo alebo vpravo je možné konkrétnu žiadosť rýchlo schváliť či zamietnuť. Všetky druhy neprítomností sú automaticky zaznamenané vo výkaze dochádzky, čím spracovateľom dochádzky odpadá povinnosť ručného zadávania neprítomností.

 • Schvaľovací systém a mobilná aplikácia

  Mobilná aplikácia Fingera prináša používateľom možnosť plnohodnotne využiť všetky funkcie schvaľovacieho systému. To znamená, že zamestnanci môžu požiadať o dovolenku alebo nahlásiť návštevu u lekára aj zo svojho mobilu. Na druhej strane manažéri môžu pohodlne vybaviť žiadosti svojich podriadených prakticky okamžite prostredníctvom mobilného telefónu.