Možnosti partnerstva

Využívajte výhody partnerstva s Fingerou

Staňte sa partnerom Fingery. So silným a stabilným partnerom získate výhody ako sú rôzne stupne partnerstva, jasné a férové podmienky a každoročne vyplácaná provízia.

Chcete sa stať partnerom?

Kontaktujte nás

Využívajte výhody partnerstva s Fingerou vďaka férovej spolupráci

Rôzne formy partnerstva

Inštalujete rôzne bezpečnostné alebo kamerové systémy alebo ste firma a máte vo svojom portfóliu zákazníkov, ktorí majú záujem o dochádzkový, prístupový alebo stravovací systém? Pridajte sa k našim partnerom a rozšírte svoje podnikanie spoločne s Fingerou.

Partnerstvo na mieru

Vďaka našej otvorenej komunikácii a férovým podmienkam sme schopní poskytnúť partnerstvo presne na mieru vašim možnostiam a potrebám. Či už predávate svoje produkty a chcete rozšíriť svoje portfólio, alebo inštalujete bezpečnostné a kamerové systémy, o každej forme partnerstva sa s vami osobne porozprávame a dohodneme férové podmienky.

Férová a každoročná provízia

O našej partnerskej každoročnej provízii viete vždy dopredu a môžete sa na ňu spoľahnúť. Za každého zákazníka máte každoročne provízie garantované. Všetky podmienky si spoločne dohodneme a odsúhlasíme. Naši partneri sú pre nás dôležití a samozrejmosťou je aktívny kontakt počas celej partnerskej spolupráce.

Fingera riešenia

Prečo sa stať našim partnerom

  1. Každoročne vyplácaná provízia
  2. Flexibilné partnerstvo.
  3. Jasné a férové podmienky
  4. Rôzne formy a možnosti spolupráce
  5. Pre predajcov aj inštalatérov rôznych zabezpečovacích systémov
  6. Rozšírenie ponúkaných služieb o stabilného partnera

Kontaktujte nás

Kontaktný formulár

    Prečítajte si prosím vopred informáciu o spracovávaní osobných údajov.