Biometria

biometria

Fingera patrí k slovenskej firme Innovatrics, ktorá je svetovou špičkou v oblasti biometrických technológií zameraných na identifikáciu a verifikáciu osôb na základe odtlačkov prstov, detekcie tváre a dúhovky.

Srdcom nášho softvéru na identifikáciu odtlačkov prstov je unikátny algoritmus vyvíjaný v Brne, ktorý rozpozná viac ako 1,04 bilióna odtlačkov prstov za sekundu. Spolu s 99,98 % presnosťou sa radí medzi najrýchlejšie a najpresnejšie na trhu. Biometrické technológie od Innovatrics využívajú vlády a firmy naprieč celým spektrom odvetví po celom svete.

Naše ocenenia

 • Jeden z najpresnejších algoritmov na svete

  Certifikát od nezávislého amerického Národného inštitútu pre štandardy a technológie (NIST), ktorý potvrdzuje presnosť algoritmu na úrovni 99,98 %.

 • iBeta II certifikát

  Nezávislé laboratórium iBeta testovalo bezpečnosť tvárovej biometrie od Innovatrics v rámci certifikácie iBeta Level 2. Pri 1500 pokusoch o podvod neuspelo ani raz.

 • Špičkový algoritmus na rozpoznávanie tváre

  Naša technológia na identifikáciu tvárí sa radí medzi najlepšie v teste amerického Národného inštitútu pre štandardy a technológie (NIST).

 • Inovatívna firma roka

  Innovatrics získal ďalšie prestížne ocenenie za inovatívnosť od Enterprise Investors a Forbes v kategórii Inovatívna firma roka v segmente malých a stredných spoločností na Slovensku za rok 2016.