Mobilná aplikácia

Dochádzka vo vrecku dostupná odkiaľkoľvek a kedykoľvek

Jednoduchá evidencia dochádzky cez mobil pre zamestnancov firiem. Vhodné pre ľudí, ktorí často pracujú mimo kancelárie. Mobilná aplikácia je integrovaná s dochádzkovým, prístupovým aj stravovacím systémom.

Chcete vyskúšať Fingeru?

  Prečítajte si prosím vopred informáciu o spracovávaní osobných údajov.

  Benefity dochádzkového systému
  v mobilnej aplikácii

  1. Jednoduchý prístup k správe dochádzky
  2. Schvaľovanie udalostí ako dovolenka a homeoffice
  3. Prehľady a reporty pracovných udalostí

  Ako používať mobilnú aplikáciu

  prehľad dochádzky v mobile

  Dochádzka vo vrecku

  Vďaka mobilnej aplikácii Fingera máte svoju dochádzku vždy na dosah ruky. Cez mobil môžete zadávať žiadosti, manuálne potvrdzovať dochádzkovú udalosť, prezerať reporty, alebo si objednať stravu. Ako administrátor môžete cez aplikáciu žiadosti schvaľovať.

  žiadankový systém online

  Žiadosti a schvaľovanie

  O dovolenku alebo prácu z domu je možné požiadať niekoľkými klikmi v mobile. Rovnako jednoduché je pre nadriadeného schválenie danej udalosti. Oboch užívateľov môže upozorniť notifikácia.

  report dochádzky

  Reporty a prehľady

  V mobilnej aplikácii majú používatelia možnosť vidieť reporty a prehľady jednotlivých činností. Vidia tak napríklad zostatky dovolenky, počet dní OČR alebo návštevy lekárov počas zvoleného obdobia.

  správa zamestnancov

  Správa zamestnancov

  Nadriadený môže spravovať a upravovať záznamy zamestnancov priamo z aplikácie. Vrátane asistovaného clock-in a clock-out.

  Kontrola údajov pri registrácii zamestnanca

  Registrácia nového užívateľa

  Pomocou mobilnej aplikácie je registrácia nového užívateľa do dochádzky jednoduchá. Stačí jedna fotka občianskeho preukazu a náš systém automaticky zaeviduje údaje vášho zamestnanca.

  objednávka jedla cez stravovací systém fingera

  Objednávky stravy

  Objednávky stravy pomocou mobilného telefónu ocenia najmä firmy, ktoré majú vlastné kantíny, v ktorých zamestnancom servírujú obedy alebo večere. Zamestnanci si tak vedia pomocou niekoľkých klikov vybrať menu na ďalší deň.