Innovatrics získal ocenenie Diamanty slovenského biznisu a Inovatívna firma roka

Innovatrics zvíťazil počas slávnostného galavečera v rovno dvoch kategóriách. Získali sme ocenenie Diamanty slovenského biznisu 2017, Bratislava a zároveň sme sa stali Inovatívnou firmou roka.

Diamanty slovenskeho biznisu
Diamanty slovenskeho biznisu

Už deviaty ročník slávnostného odovzdávania cien Diamanty slovenského biznisu sa konal 22.novembra 2017 v Bratislave. Ocenenia  Diamanty slovenského biznisu sa rozdávali  v niekoľkých kategóriách ako prejav uznania najrýchlejšie rastúcim podnikom Slovenska.

Náš CEO Ján Lunter v rozhovore sa poďakoval celému tímu: „ Je naozaj veľmi príjemné preberať tieto dve ceny za inovatívnosť a rast. Narástli sme zo 40 na takmer 100 zamestnancov v relatívne krátkom čase a sú to práve títo ľudia, ktorým patrí vďaka, pretože nemalou časťou prispievajú k nášmu úspechu.”

Diamanty slovenskeho biznisu

O Diamatoch slovenského biznisu

Do rebríčka sú zaradené spoločnosti bez účasti zahraničného kapitálu, so ziskovým hospodárením za minimálne dva predchádzajúce roky a s ročnými tržbami v rozmedzí 2 – 50 miliónov eur. V rebríčku sa odráža súbor faktorov, napríklad počet zamestnancov či rast tržieb.

Martina Chocholáček, investičný riaditeľ Enterprise Investors pre Slovensko tvrdí: „Cieľom Enterprise Investors je prostredníctvom Diamantov slovenského biznisu oceniť prácu najúspešnejších slovenských podnikateľov, ktorí priviedli svoje firmy na výslnie cez zdravý a trvalo udržateľný rast a my veríme, že na týchto firmách v budúcnosti bude stáť ekonomika Slovenska.

Viac na stránkach Forbes Slovensko: http://www.forbes.sk/hladali-diamanty-slovenskeho-biznisu-zaziaril-innovatrics