Nová verzia dochádzkového systému Fingera 7.0

Náš vývojársky tím neustále pracuje na vylepšení dochádzkového a prístupového systému Fingera. Prečítajte si aké nové funkcie, aktualizácie, vylepšenia a opravy prináša najnovšia verzia.

Čo je nové vo verzii Fingera 7.0?

 • nová mobilná aplikácia Fingera Mobile pre iOS aj Android

  Mobilná aplikácia ponúka užívateľovi plnohodnotné využitie systému Fingera vrátane evidencie dochádzkových aktivít a tvorby osobných prehľadov dochádzky. Zároveň, administrátorské prostredie Fingery umožňuje kontrolu miesta evidencie dochádzky užívateľa prostredníctvom geolokácie. Viac o Fingera Mobile si prečítate v našom článku Fingera Mobile – evidencia dochádzky odkiaľkoľvek.

 • integrácia s Google Maps

  Zobrazenie GPS polohy, kde boli vykonané dochádzkové záznamy prostredníctvom mobilnej aplikácie. V administrácii dochádzkového systému Fingera je v prípade použitia mobilnej aplikácie možné vyvolať zobrazenie polohy, kde sa daný užívateľ mobilnej Fingery nachádzal. Takto je možné jednoducho vizuálne skontrolovať polohu užívateľa pri zaevidovaní jeho dochádzky. Zobrazenie využíva štandardné Google mapy a je prístupné v administrátorskom rozhraní pre užívateľov s príslušnými oprávneniami.

 • nový dizajn používateľského prostredia

 • reset zabudnutého hesla

  Možnosť resetu zabudnutého hesla používateľom prostredníctvom emailu.

 • automatické generovanie ľubovoľného počtu prestávok vo vami zvolenom čase a presnej dĺžke trvania

  Vhodné pre spoločnosti so zmenovou prevádzkou.

 • rozšírenie REST API o nové requesty