Náš zákaznícky servis hodnotí pozitívne až 92% zákazníkov. Ako vám môže pomôcť?

Naši klienti si nás vyberajú aj vďaka kvalitnému zákazníckemu servisu. Je to pre nás dôležitý faktor spokojnosti a preto mu venujeme veľa pozornosti, čím sa odlišujeme od našej konkurencie. Ako funguje a s čím sa na nás môžete obrátiť?

Najčastejšie otázky bývajú spojené s problematikou integrácie so mzdovými systémami, radíme zákazníkom v prípade špecifických požiadaviek na nastavenia softvéru alebo hardvéru. „Klienti často potrebujú prejsť na novšiu verziu systému, lebo firma rastie a oni potrebujú novú funkcionalitu, napríklad schvaľovací systém. Alebo len potrebujú do systému doplniť tvárovú biometriu, ktorá je teraz v kurze,“ vysvetľuje Barbora Chabadová zo zákazníckeho servisu najčastejšie požiadavky zákazníkov.

Naši zamestnanci v centre podpory za minulý rok odpovedali elektronicky na 5 200 požiadaviek a viac ako 12 000 dotazov im prišlo telefonicky. „Klienti si cenia telefonický kontakt bez čakania a telerobota. Keď majú problém, tak najjednoduchšie riešenie je zdvihnúť telefón a dovolať sa ku nám,“ hovorí Barbora.

Podporujeme vás od prvého dňa našej spolupráce

Fingeru prispôsobujeme na mieru každému klientovi, preto je naša podpora kľúčová práve pri úvodných nastaveniach systému. „Na začiatku potrebujeme nastaviť pravidlá dochádzky na mieru zákazníkovi – pracovný čas, obedy a prestávky, ktoré počíta každá firma inak,“ vysvetľuje Barbora. „Počas úvodných video konzultácií zákazníkovi detailne ukazujeme funkcionalitu a učíme ho so systémom pracovať, aby jeho prechod na nový systém bol čo najplynulejší.“ 

Úvodné nastavenie systému trvá niekoľko hodín, na konci je systém prispôsobený pre pracovné procesy danej firmy. „Spravidla tým však podpora nekončí, zákazníkovi trvá pár týždňov, kým sa so systémom takpovediac “zžije”, počas tohto obdobia evidujeme zvýšený počet požiadaviek,“ dodáva. 

Ako kontaktovať zákaznícky servis?

Môžete nás kontaktovať telefonicky 02 / 2071 4056, ale sme vám k dispozícii aj emailom info@fingera.com alebo cez portál zákazníckej podpory. Na tejto stránke nájdete aj písomné návody, odpovede na najčastejšie otázky a aj možnosť zadať novú požiadavku na zákaznícku podporu. Video návody máme pripravené aj na našej youtube stránke.