Mobilný set Fingera – Ideálne riešenie pre evidenciu dochádzky na stavbách

Evidencia dochádzky dnes spoľahlivo funguje aj napr. prostredníctvom mobilných telefónov alebo webových prehliadačov. Čo však v prípade, že vaši zamestnanci nemajú stále pracovisko (dočasne pracujú mimo pracoviska), pracujú v exteriéri alebo na miestach s obmedzeným prístupom k internetu? Fingera má pre Vás ideálne riešenie.

Mobilný set Fingera slúži ako prenosná verzia dochádzkového systému. Nevyžaduje žiadnu špeciálnu montáž, je okamžite pripravený na použitie a vďaka špeciálnemu krytu je možné ho použiť aj v extrémnych podmienkach.  

Online záznamy s výhodami biometrie

Aj s mobilným setom Fingera je možné naplno využiť prednosti biometrického dochádzkového systému. Prostredníctvom terminálu možno evidovať dochádzku odtlačkom prsta. Vďaka tomu sa môžete spoľahnúť, že daná osoba sa na danom mieste v danom čase skutočne nachádzala.

Okrem biometrie podporuje set zaznamenávanie dochádzkových udalostí aj snímaním kariet alebo PIN kódov.

Online prevádzku zabezpečuje mobilný router a SIM karta. Akýkoľvek dochádzkový záznam je tak v priebehu sekundy odoslaný na cloud, vďaka čomu máte k dispozícii vždy aktuálny prehľad o prítomnosti zamestnancov na danom mieste.

Okamžite pripravený na použitie

Jednoduchá montáž a spôsob použitia umožňuje evidovať dochádzku zamestnancov prakticky okamžite po pripojení k napájaniu.

Set vo veľkosti menšieho kufríka môžete umiestniť podľa potreby kdekoľvek v exteriéri, prípadne ho pomocou bezpečnostných skrutiek pripevniť k zvislej podložke. V prípade, ak nie je možné prístroj pripojiť k napájaniu, je možné využiť záložný zdroj.

Spoľahlivá prevádzka aj v extrémnych podmienkach

Vďaka krytiu so stupňom ochrany IP65 sa nemusíte obávať fyzického poškodenia prístroja, ani porúch spôsobených veľmi prašným prostredím či zlým počasím.

Mobilný set Fingera možno chrániť aj proti krádežiam – v prípade záujmu je možné aktivovať okamžité notifikácie o zmene polohy zariadenia a vystopovať, kde sa zariadenie nachádza.  

Kontaktujte nás a vyžiadajte si demo.