FingeraGo – Evidujte dochádzku priamo v teréne

Evidencia dochádzky je nielen povinná, ale aj potrebná. Ako však evidovať dochádzku, ak sa miesto práce môže meniť - napríklad na stavbe, či pri sezónnych prácach? Odpoveďou je FingeraGo - inteligentný, prenosný a efektívny kufrík, s ktorým máte evidenciu dochádzky k dispozícii kedykoľvek a kdekoľvek. A dokonca aj s biometriou!

Všetko v jenom prenosnom kufríku

FingeraGo je šikovný kufrík, ktorý vám umožní prihlasovať sa do dochádzky pomocou tváre, odtlačkov prstov alebo kariet z akéhokoľvek miesta. Vďaka zabudovanému GSM modulu má okamžitý prístup na Fingera cloud. Riešenie je navrhnuté pre väčšie stavby s veľkým množstvom ľudí alebo pre stavebné spoločnosti, ktoré často presúvajú svojich ľudí. Objavte aj ďalšie šikovné dochádzkové a prístupové terminály, vďaka ktorým bude Fingera perfektne fungovať.

Nepáči sa vám kufrík? Máme aj jednoduchšie riešenie

S pomocou vedúceho alebo majstra evidujte príchod a odchod každého jednotlivca. Na zaznamenanie stačí jediná fotka. Mobilná aplikácia Fingera vám uľahčí evidenciu dochádzky na stavbách a poskytne vám potrebné prehľady o vašich ľuďoch.

Viete, kto sa pohybuje na vašej stavbe?

Potrebujete rýchlo zistiť povolenia alebo certifikáty ľudí na stavbe? Overenie identity pracovníka pomocou fotografie je jednoduché, zároveň zvyšuje bezpečnosť vašej stavby. Automatizovaný systém rozpoznávania tváre vylučuje ľudskú chybu a je vhodný na väčšie stavby s veľkým množstvom ľudí. Evidencia dochádzky zamestnancov na stavbe nebola nikdy jednoduchšia!

Registrácia cez mobil za pár sekúnd

S využitím OCR technológie zaregistrujete nového zamestnanca aj prostredníctvom mobilu. Celý proces sa skladá z jednoduchých 2 krokov – fotografie občianskeho preukazu a fotky daného zamestnanca. 

Ak chcete zistiť viac informácií o ponuke Fingera pre stavebné firmy, kontaktujte nás.