Zahoď svoje kartosti

V dnešnej dobe karty využívame na dopravu, výbery hotovosti z bankomatu, dokonca na vstup do vlastného bytu. Prečo pridávať ďalšiu položku do už aj tak preplnenej peňaženky alebo kabelky? Na to, aby ste sa mohli dostať do práce, vám s Fingerou postačí vlastná tvár, prst alebo číselný kód.

dochadzkovy_system

Ranná zápcha na ceste do práce, škodoradostný úsmev vodiča v električke, ktorá vám odchádza pred nosom, či pokazené auto. Meškáte a dochádzkový systém v práci od vás pýta čipovú kartu. Tá však ostala doma…

Ušetrite sebe aj vašim zamestnancom problémy spojené s dochádzkovými kartami. Typické „kartosti”, teda starosti s kartami sú dôverne známe v každej väčšej prevádzke.

Čo tak uľahčiť ranné a poobedňajšie procedúry celej firme a mať všetko pod kontrolou v rámci jednej aplikácie? Zahoďte svoje kartosti  a užívajte si komfort vďaka dochádzkovému systému novej generácie Fingera.  Ten si môžete v práci vychutnávať aj vy – ako majiteľ, HR manažér alebo „rádový“ zamestnanec.

Zvýšte si svoj komfort. Vyskúšajte Fingeru

Inovatívny produkt Fingera – fungujúci na báze jedného z najpresnejších biometrických algoritmov sveta – od spoločnosti Innovatrics je dochádzkovým systémom budúcnosti. Firmám poskytuje možnosť jednoduchej a komfortnej evidencie dochádzky zamestnancov  prostredníctvom biometrie (odtlačkom prsta alebo identifikáciou tváre), mobilnej aplikácie ako aj klasickými metódami použitím PIN  kódu alebo RFID karty. 

Fingera funguje aj ako akýsi „virtuálny vrátnik“ a dokáže kontrolovať a evidovať vstup zamestnancov do rôznych priestorov ako sú sklady, archívy, kancelárie. Kľúče môžete nechať doma. Po priložení prsta alebo zosnímaní tváre Fingera overí osobu a automaticky odomkne dvere len tým ľuďom, ktorí majú oprávnenie vstúpiť. 

Čipová karta sa zabudne ľahko, prst alebo vlastná tvár o niečo ťažšie

A čo tak stratená, prehnutá, zlomená, kávou premáčaná, nefunkčná karta a starosti spojené s vybavením novej? Ak ste HR manažéri, tento problém dôverne poznáte. Dochádzkový systém Fingera aj pre vás poskytuje nadštandardný komfort.

Výhovorky zamestnancov, že meškali kvôli zabudnutej karte, tak ľahko eliminujete. Vlastný prst si už zabudnúť ráno na stole nemôžu. Vďaka biometrickému systému sú heslom samotní zamestnanci. Systém ich sám identifikuje, overí a zaeviduje dochádzku.

Bonusom je prehľadná evidencia príchodov, odchodov, obedných a fajčiarskych prestávok. Softvér je navyše veľmi jednoduchý na používanie. Disponuje user-friendly používateľským rozhraním, na ktorý si rýchlo zvykne každý jeden zamestnanec.

S naším know-how môžete hodiť za hlavu všetky útrapy spojené s dochádzkovým systémom. Ak si myslíte, že by Fingera uľahčila dochádzku aj vo vašej firme, požiadajte o demoverziu a vyskúšajte ju na vlastnom odtlačku prsta.