Trikrát tri spôsoby, ako Fingera zjednodušuje život malým, stredným aj veľkým firmám

Či ste malá, stredná alebo veľká firma, Fingera sa vie prispôsobiť vašim potrebám a zvýšiť váš komfort. Prečítajte si, ako.

Malí podnikatelia

1. Menej byrokracie

Čím menej byrokracie, tým viac má malý podnikateľ čas sa venovať reálnej práci. Podľa prieskumov medzi slovenskými firmami zaberie administratíva malému podnikateľovi viac ako dvesto hodín ročne. Čokoľvek, čo dokáže niečo z tohto času ušetriť, je preto vítané. Fingera prináša podrobne spracovaný elektronický prehľad dochádzky, umožňuje pohodlnú editáciu a potvrdzovanie žiadostí cez telefón, takže údaje pre výpočet mzdy či prehľad o dovolenkách sú dostupné vždy a všade.

2. Bez papierov

Fungovať bez papierov je snom hlavne pre malých podnikateľov – netreba myslieť na tlačiareň, tonery, zásoby či potrebu archivácie. Fingera tento sen spĺňa: všetka potrebná dokumentácia je v cloude, takže ani krádež počítača či prírodná katastrofa neznamená stratu dát. Netreba archivovať dochádzkové knihy či žiadanky o voľno.

3. Komfort

Aj pre zamestnancov je dôležité, aby boli žiadosti o voľná či PN pohodlné. Dajú sa preto vybavovať na diaľku cez smartfón, pričom aplikácia oznámi aj potvrdenie či zamietnutie žiadosti. 

Strední podnikatelia

1. Rýchly prehľad

Ako rastie vo firme počet zamestnancov, manažéri ocenia rýchly prehľad o tom, kto je v práci či kto práve čerpá voľno. Fingera dokáže zapisovať dovolenky či home office priamo do kalendára, čo zjednodušuje tímovú spoluprácu a plánovanie pracovného času.

2. Bezpečnosť

Nie každý zamestnanec môže mať prístup úplne všade. Fingera preto umožňuje rozdeliť priestory na zóny s rôznym obmedzením prístupu. Zvyšuje tak bezpečnosť priestorov a zamedzuje podvodom: nie je možné si od kolegu požičať kartičku a oklamať tak prístupový terminál. Odtlačok prsta zaručuje, že dvere si otvoril len oprávnený zamestnanec.

3. S kartičkou alebo bez

Keď už hovoríme o prístupových kartách: čim väčšia je firma, tým je s nimi viac otravy. Každý deň si ich niekto zabudne, čo znamená potrebu náhradných kartičiek či vrátnika, ktorý zabudnutie rieši. Fingera vie fungovať úplne bez kartičiek, pričom overovanie identity odtlačkom prsta sa nedá oklamať. Hlavne si ale prsty nikto nikdy doma nezabudne.

Veľkí podnikatelia

1. Viacero prevádzok

Akonáhle firma narastie na viacero prevádzok, niekedy aj vo viacerých krajinách, stáva sa administratíva okolo dochádzky naozaj komplikovanou. Popri jednoduchosti a bezpapierovosti ponúka Fingera aj možnosti jazykových mutácií a rôzneho nastavenia pre rôzne typy prevádzok. Všetko presne podľa požiadaviek klienta.

2. Vlastné nastavenia

Veľké firmy si dávajú záležať na špeciálnych výhodách pre zamestnancov a Fingera sa tomu plne prispôsobuje. Vlastné nastavenia zamestnaneckých bonusov umožňujú po splnení podmienok napríklad pridávať extra dni dovolenky či špeciálne voľná. Každá firma si tak vie upraviť systém presne podľa vlastných predstáv – a meniť ho tak, ako sa menia jej vlastné potreby.

3. Zamestnanecké benefity

Home office patri medzi najžiadanejšie benefity, ale máločo je nepríjemnejšie, ako predsa len ísť počas práce z domu do kancelárie, pretože treba podpísať žiadanku alebo doniesť potvrdenie. Fingera tieto požiadavky odstraňuje a navyše umožňuje vo veľkej firme sledovať čerpanie tejto výhody a podľa toho upravovať jej fungovanie. Jednotlivé tímy pritom vedia mať jednoduchý prehľad, kto a kedy pracuje z domu a podľa toho nastavovať svoje stretnutia.

Vyskúšajte naše demo a presvedčte sa, že Fingera zjednoduší život aj vám.