Novinka vo Fingere: Stravovací modul

Vo Fingere prinášame riešenia, ktoré vám uľahčia manažment firmy. Po dochádzkovom a prístupovom systéme prinášame stravovací systém, ktorý funguje ako samostatný systém pre objednávanie stravy, ale môžete ho používať aj ako súčasť existujúceho ekosystému Fingera.

stravovaci terminal

Stravovací modul je určený pre firmy alebo kantíny, ktoré chcú elektronizovať proces objednávky stravy a šetriť tak čas alebo zabrániť podvodom, ktoré sú spojené s papierovým procesom. Systém sme navrhli tak, aby bol jednoduchý na implementáciu vo firmách a kantínach. Využíva existujúcu aplikáciu a webové rozhranie Fingery a možno ho ľahko implementovať u existujúcich aj nových zákazníkov.

Bonusom stravovacieho systému je možnosť využitia biometrie pri objednávke stravy cez terminál a pri výdaji jedla, čo zrýchľuje a zjednodušuje procesy priamo v jedálni a zamestnancom zabezpečuje komfort.

Zjednodušte systém objednávania v kantínach

Elektronizácia procesu prináša výhody firme aj prevádzkovateľovi jedálne – kantíne. Firme v podobe okamžitých reportov o objednaných jedlách, mesačného sumáru pre účtovníkov, alebo mesačného sumáru objednávok jedál. 

Prevádzkovateľ kantíny dostane na email pravidelné exporty so sumárom objednávok, vďaka čomu môže jednoducho plánovať vlastné objednávky surovín. Správa dodávateľov umožňuje posielať automatický export dodávateľovi s informáciami o počte objednaných jedál, typu jedla a času výdaja.

Rýchla a pohodlná objednávka pre zamestnanca

Zamestnanec vie kedykoľvek objednať stravu pomocou niekoľkých klikov v mobile. Okrem aplikácie môže objednať aj cez webové rozhranie alebo cez elektronický terminál, ktorý je väčšinou umiestnený v priestoroch jedálne. Na rozdiel od papierového procesu môže meniť objednané jedlo aj spätne, až do finálnej uzávierky. 

Stravovací systém je komplexný systém na objednávanie stravy pre firmy a kantíny, vďaka ktorému dokáže dodávateľ stravy zefektívniť procesy vo vlastnej kantíne. Systém je navrhnutý tak, aby sa dokázal prispôsobiť požiadavkám firiem a kantín, s možnosťou flexibilne nastavovať termíny, a reporty podľa potreby. Kontaktujte nás a radi vám predstavíme systém osobne, alebo pripravíme ponuku pre vašu firmu.