Importujte s nami dochádzku priamo do systému Pohoda

Fingera je prvý slovenský dochádzkový systém kompatibilný so systémom Pohoda. Exporty dochádzkových udalostí z Fingery môžete importovať pomocou niekoľkých klikov a zjednodušiť si pravidelnú operatívu.

fingera pohoda integracia

V spätnej väzbe od zákazníkov sme dostávali podnet na integráciu s najväčším slovenským ekonomickým systémom Pohoda. Integráciu sme pripravili a momentálne sme jediný slovenský dochádzkový systém kompatibilný s Pohodou, konkrétne s verziami Pohoda SQL a Pohoda E1.

Vďaka tejto integrácii môžu naši zákazníci jednoducho prenášať dochádzkové dáta ako dovolenky, PN či OČR. Týmto automatizovaným exportom ušetríte čas pri každomesačnej operatíve vašej mzdovej účtovníčke. 

Okrem systému Pohoda aj ďalších 40 kompatibilných systémov

V snahe vyjsť v ústrety našim zákazníkom podporujeme aj integrácie do ďalších 40 mzdových a ekonomických systémov ako Softip, Kros, Hour, K2, Vema, MRP, SAP, SunSoft, Compeco, Money S3, Urbis, US Premier a ďalšie. Prepojenie s nimi máme pripravené a vieme vám ho sprístupniť. Exporty z Fingery a následné importy do vášho mzdového systému tak budú otázkou niekoľkých sekúnd.

Ako nastaviť exporty do Pohody?

Všetko vyriešime za vás. Kontaktujte svojho obchodného zástupcu, ktorý s vami prediskutuje možnosti a povie vám viac.

Kontaktujte nás