Tvárová biometria od Innovatrics je 100% účinná proti podvodom

Nezávislé laboratórium iBeta testovalo bezpečnosť tvárovej biometrie od Innovatrics v rámci certifikácie iBeta Level 2. Pri 1500 pokusoch o podvod neuspelo ani raz.

Pri rastúcej popularite systémov na rozpoznávanie tváre sa v poslednej dobe stáva čoraz dôležitejšia tzv. kontrola živosti užívateľa. Je to bezpečnostná nadstavba tvárovej biometrie, ktorá zabraňuje podvodom so zneužitím identity. Pasívna kontrola živosti od Innovatrics prešla certifikáciou iBeta 2 so 100% účinnosťou proti sofistikovaným útokom.

Tvárová biometria od Innovatrics je účinná pri zabraňovaní podvodov s vytlačenými fotkami, 3D maskami alebo nahratými videami. Systém tak do priestorov firmy nepustí človeka, ktorý sa fyzicky nenachádza pred terminálom. Takisto prihlasovanie do dochádzky v systéme Fingera nie je možné urobiť podvodom so zneužitím identity. 

Innovatrics je jednou z prvých spoločností na svete, ktorej pasívne overenie živosti prebehlo bez chyby v oboch kolách certifikácie. Vďaka kvalite nášho R&D tímu tak majú zákazníci Fingery prístup k svetovým inováciám a produktom.

Ak chcete vedieť viac o našich riešeniach, kontaktujte nás.