Jednoduché plánovanie dovoleniek, ktoré vás pripraví na leto bez stresu

Dovolenková sezóna začína a s ňou prichádza aj väčší nápor žiadostí o schválenie dovolenky zamestnancov. Ako zjednodušiť zadávanie a schvaľovanie dovoleniek tak, aby neboli nočnou morou každého nadriadeného a mzdára?

Efektivita schvaľovacieho systému

Schvaľovanie dovoleniek a absencií by vám malo zabrať minimum času. Takisto by ste mali aj svojim zamestnancom umožniť vybaviť žiadosti čo najrýchlejšie. Efektívnym riešením, ktoré šetrí čas, je dochádzkový systém Fingera.

V aplikácii si jednoducho nastavíte rôzne formy neprítomnosti a určíte im výšku nároku. Dokonca si môžete nastaviť rôzne výšky nárokov pre rôzne skupiny zamestnancov. Ručné zadávanie neprítomnosti odpadá, pretože všetky jej druhy sú automaticky zaznamenané vo výkaze. 

Zamestnanci si tiež nemusia robiť veľa starostí s tým, ako dovolenku, alebo inú neprítomnosť, nahlásiť. Všetko vyriešia vo svojom účte buď cez webové rozhranie, alebo jednoducho cez mobilnú aplikáciu pre evidenciu dochádzky Fingera.

Pohodlné schvaľovanie dovoleniek bez papierov

Schvaľovací systém Fingera je efektívnym a flexibilným riešením, v ktorom za pár sekúnd nastavíte všetko potrebné, aby vaši zamestnanci nemali problém s odoslaním žiadostí a vypisovaním papierov ako je napríklad dovolenkový lístok. Tým už postací vyklikať si v systéme presne ten typ neprítomnosti, ktorý potrebujú. Pre lepší prehľad im môžete povoliť vidieť kalendár ich priamych kolegov, aby plánovanie dovoleniek bolo ešte jednoduchšie.

Funguje to jednoducho – ako pre žiadateľa, tak aj pre schvaľovateľa. Obaja máte k dispozícii aktuálny prehľad o aktuálnych nárokoch na čerpanie neprítomnosti a podaných žiadostiach. O vytvorení aj schválení žiadosti ste okamžite informovaní e-mailom. Všetko si dokážete prehľadne pozrieť aj v kalendári.

Mobilné riešenie

Používateľský komfort zvyšuje aj dostupnosť systému z akéhokoľvek zariadenia pripojeného na internet. Žiadosť o dovolenku a jej schválenie vybavíte prostredníctvom mobilu pohodlne a za pár sekúnd. Všetky druhy neprítomnosti vašich zamestnancov sú automaticky zaznamenané vo výkaze práce, ku ktorému máte stály prístup.

Letná dovolenková sezóna vás už z miery nevyvedie. Schvaľujte dovolenky a prácu z domu jednoduchšie a efektívnejšie vďaka schvaľovaciemu systému Fingera. Vyskúšajte naše demo už teraz.