Ako prepojiť dochádzkový systém so mzdovým systémom? Využite exporty a šetrite čas

Stále menej firiem dnes manuálne prepisuje dáta z dochádzkového do mzdového systému. S exportami viete túto operatívu plne automatizovať a nemusíte tak strácať čas rutinnými úlohami.

fingera integracia so mzdovym systemom

Každý podnikateľ hľadá riešenia, ako si svoje podnikanie zjednodušiť a automatizovať firemné procesy. Jedným z riešení sú exporty do mzdových systémov. Sú rýchle a pohodlné, pričom úvodné nastavenie Vám vieme pripraviť na mieru. Do mzdového systému môžete jednoducho preniesť dáta a mesačné prehľady dochádzky každého zamestnanca, spolu s prehľadmi odpracovaných hodín a najčastejšími udalosťami ako sú PN, OČR, dovolenka, home office a podobne. 

Spolupracujúce systémy

Častou otázkou od našich klientov je kompatibilita dát a možnosti exportov z Fingery do spolupracujúcich systémov. V súčasnosti je náš dochádzkový systém kompatibilný s viac ako 30 najčastejšie používanými mzdovými systémami ako Softip, MRP, Kros, Hour, K2, SAP, Vema, IS Premier, Urbis, Money S3, SunSoft, Compeco a mnoho ďalších. Ak používate niektorý z nich, export dát z Fingery a následný import môže byť pre vás záležitosť pár sekúnd. O možnostiach prepojenia sa môžete informovať u svojho obchodného zástupcu.

Nenašli ste váš mzdový systém alebo potrebujete riešenie na mieru? Nezúfajte

Fingera vie zabezpečiť aj vlastné riešenie exportu dát do ľubovoľného iného systému, na základe vašich požiadaviek. Ak potrebujete exportovať dáta z Fingery do iného systému, kontaktujte nás.