Innovatrics zaradený medzi 10 najrýchlejšie rastúcich poskytovateľov riešení digitálnej transformácie v roku 2019

Popredný IT magazín v Ázii-Tichomorí APAC Business Headlines nedávno zaradil Innovatrics medzi 10 najrýchlejšie rastúcich poskytovateľov riešení pre digitálnu transformáciu pre rok 2019. Naše biometrické technológie si vyslúžili ocenenie za vysokú rýchlosť, presnosť a jednoduchosť pri správe identity.

Certificate-APAC-Business-Headlines

V roku 2004 Ján Lunter vytvoril najrýchlejší a najpresnejší algoritmus na rozpoznávanie odtlačkov prstov na svete. Od tých čias prešiel Innovatrics dlhú cestu. Dnes patrí medzi svetovú špičku v oblasti biometrických technológií. Technológie firmy využívajú vlády, verejné inštitúcie aj komerčné spoločnosti na všetkých kontinentoch.

Innovatrics neustále pracuje na posúvaní hraníc v biometrických technológiách a riešeniach správy identity. Vlastný výskumný tím sa zameriava na vytváranie čoraz pokročilejších algoritmov a zvyšovanie ich presnosti, efektívnosti a rozsahu. Klienti Innovatrics oceňujú vysokú úroveň technológií, neustále inovácie a kvalitný zákaznícky prístup.

Teší nás, že o oprávnenosti ocenenia vás môžeme presvedčiť aj systémom Fingera, ktorého základom sú tieto technológie a v blízkej budúcnosti ich plánujeme ešte rozšíriť. V najbližšej verzii sa napríklad môžete tešiť na výrazné zjednodušenie dopĺňania nových používateľov do dochádzky prostredníctvom digitálneho onboardingu.

Pracujte so špičkovými technológiami a vyskúšajte dochádzkový systém Fingera.