Evidencia dochádzky kdekoľvek

GDPR approved

Evidujte dochádzku v teréne s prenosným terminálom v kufríku FingeraGo

Evidujte dochádzku priamo v teréne: na stavbe, alebo pri sezónnych prácach. FingeraGo je inteligentný prenosný kufrík, v ktorom máte evidenciu dochádzky k dispozícii kdekoľvek. Dokonca aj s biometriou!

Máte záujem o Fingeru?

  Prečítajte si prosím vopred informáciu o spracovávaní osobných údajov.

  Firmy, ktoré využívajú
  riešenia Fingera

  skanska logo
  UniPharma logo
  lunter logo
  mesto pribram
  interagros logo
  pivovar erb logo
  delikomat logo
  erb Levice

  Evidujte dochádzku
  kdekoľvek, kde potrebujete

  Fingera GO terminál

  Dochádzka v prenosnom kufríku

  FingeraGo je šikovný kufrík, ktorý vám umožní prihlasovať sa do dochádzky pomocou tváre, odtlačkov prstov alebo kariet z akéhokoľvek miesta. Vďaka zabudovanému GSM modulu má okamžitý prístup k Fingera cloudu. Toto riešenie je navrhnuté pre väčšie stavby s veľkým množstvom ľudí, stavebné spoločnosti, ktoré často presúvajú svojich ľudí, alebo sezónne pracovné miesta, kde je potrebné evidovať prítomnosť pracovníkov.

  Bezpečnosť na prvom mieste

  Majte vždy aktuálny prehľad o pracovníkoch prítomných na pracovisku, aj keď je len dočasné. S kufríkom FingeraGo máte evidenciu osôb na pracovisku vždy pod kontrolou. Vďaka pripojeniu na Fingera cloud máte prístup k reportom o prítomných a neprítomných pracovníkoch, ako aj k informáciám o tom, kto sa kedy na stavbe alebo inom dočasnom pracovisku pohyboval.

  Špičková biometria kdekoľvek, kde ju potrebujete

  Biometrické prístupové systémy vyvíjame už viac ako 17 rokov. Sú bezpečnejšie a pohodlnejšie ako vstupy s kľúčmi, kartami alebo PIN kódy. Odtlačok prsta alebo tvárová biometria s detekciou živosti sa nedajú tak ľahko oklamať. Zabezpečte spravodlivú evidenciu dochádzky aj na vašej stavbe pre každého.

  prichod do prace

  Mobilná aplikácia

  Nepotrebujete prenosný kufrík FingeraGo, ale chcete zaznamenávať dochádzku aj v teréne? Najlepším riešením pre vás bude mobilná aplikácia Fingera, s ktorou máte evidenciu dochádzky vždy po ruke! Vedúci pracovníci majú dokonca prístup k systému na schvaľovanie, vďaka čomu môžu dochádzku riešiť kedykoľvek a kdekoľvek, kde je to potrebné.