Schvaľovať neprítomnosť ide aj pohodlne a rýchlo

Dnešná doba so všetkými jej vymoženosťami poskytuje zamestnávateľom a zamestnancom takmer ideálne možnosti na zvyšovanie pracovného komfortu. Týka sa to aj schvaľovania dovoleniek a iných dôvodov neprítomnosti. Viete, ako sa to dá dosiahnuť pohodlne a rýchlo?

schvaľovací systém fingera

Efektivita je prvoradá 

Veľká či malá firma, ešte stále je v súčasnosti bežné podávať žiadosti o dovolenky a návštevy lekárov prostredníctvom papierových žiadaniek. Tie sa však môžu stratiť, zahodiť v domnení, že ide o nepotrebný kus papiera alebo sa k nim človek dostane neskoro. 

Takéto udalosti vedú k zbytočným nedorozumeniam, ktoré zamestnávateľov nepotešia rovnako ako zamestnancov. V ére digitalizácie a smartfónov je využívanie efektívneho schvaľovacieho systému viac ako na mieste.

Zvyšovanie komfortu pre zamestnávateľov

Zvýšenie efektivity prirodzene vedie aj k zvýšeniu komfortu. Schvaľovací systém Fingera je flexibilné riešenie, šité na mieru zákazníckym požiadavkám. Stačí, ak si definujete rôzne formy neprítomnosti (dovolenka, návšteva lekára, home office, atď.) a priradíte im výšku nároku.

Už vás otravovalo ručné zadávanie neprítomnosti zamestnancov? Schvaľovací systém Fingera automaticky zaznamenáva všetky druhy neprítomnosti vo výkaze dochádzky. Ušetríte tým čas, pretože proces schvaľovania žiadosti je jednoduchý a netrvá dlhšie, než pár sekúnd. Ako manažér máte k dispozícii okamžitý prehľad všetkých žiadostí na jednom mieste.

Jednoduchosť pre zamestnancov

Schvaľovací systém je svojou jednoduchosťou rovnako ústretový aj k zamestnancom. Je dostupný kedykoľvek, z akéhokoľvek zariadenia. Všetko, čo potrebujete, je pripojenie na internet. Pár klikov v smartfóne stačí na to, aby bola vaša žiadosť odoslaná zamestnávateľovi, ktorý ju rovnako rýchlo schváli.  

Schvaľovanie pohodlne a rýchlo

Aké sú teda najväčšie výhody schvaľovacieho systému Fingera?

  • Aktuálny prehľad – či už ste žiadateľ, alebo schvaľovateľ, vždy máte aktuálny prehľad o všetkých žiadostiach a neprítomnosti.
  • Úspora času – žiadosť vytvoríte pár klikmi. Rovnako rýchlo ju aj schválite.
  • Notifikácie – schvaľovateľ je okamžite notifikovaný o vytvorení žiadosti. Potom už len stačí kliknúť na príslušné tlačidlo schválenia. 
  • Automatický záznam – automatické zaznamenávanie všetkých druhov neprítomnosti vo výkaze dochádzky zamestnancov. 
  • Prístupnosť z viacerých zariadení – výhody schvaľovacieho systému môžete využívať aj prostredníctvom mobilnej aplikácie. 

Nekompromisnou výhodou je aj prispôsobenie schvaľovacieho riešenia presne podľa vašich potrieb. Nezáleží, či ste malá, stredná, alebo veľká firma. Stačí vyskúšať.