Rozšírte dochádzkový systém o meranie teploty

S postupným uvoľňovaním preventívnych opatrení voči pandémii nového koronavírusu sa ľudia vracajú zo svojich domovov späť na pracovisko. S dochádzkovým systémom Fingera môžete ľahko rozšíriť existujúci dochádzkový systém o meranie telesnej teploty zamestnancov a návštevníkov pri vstupe do vašich kancelárskych priestorov.

S dochádzkovým systémom Fingera je to naozaj jednoduché

K bezpečnejšiemu pracovisku stačí Váš súčasný dochádzkový terminál prepojiť prostredníctvom USB so snímačom telesnej teploty.

Vďaka tomu do Vašich priestorov systém nevpustí nikoho so zvýšenou teplotou a zároveň zašle notifikáciu kompetentným.

Ako to funguje?

Infračervený snímač zabudovaný v kamere vo vzdialenosti cca 40 – 70 cm odmeria telesnú teplotu prechádzajúceho a na obrazovke terminálu zobrazí výsledok prostredníctvom farebnej škály – zelenou, oranžovou alebo červenou. Farebné kategórie majú prednastavené hodnoty, pričom teplotné rozsahy je možné prispôsobiť podľa potrieb.

V prípade, že systém nameria zvýšenú teplotu, odošle notifikáciu vopred určeným kompetentným osobám a v prípade potreby tiež upozorní SBS službu či vrátnicu. Nastavenia systému zároveň umožňujú, aby daná osoba nebola v prípade zvýšenej teploty vpustená do objektu.

Systém zároveň umožňuje nastaviť detekciu ochranných rúšok na tvári.

Rozšírte Váš dochádzkový systém už teraz

V prípade záujmu či doplňujúcich otázok neváhajte a napíšte nám alebo zavolajte. Radi zodpovieme Vaše otázky a dohodneme termín inštalácie termo kamier vo Vašom dochádzkovom systéme.