Ako vyzerá tvár úspechu?

Tvárová biometria sa čoraz častejšie skloňuje v súvislosti s technológiami budúcnosti. Vďaka tomu, že tvár je našou neoddeliteľnou súčasťou, možnosti využitia tvárovej biometrie sú prakticky neobmedzené, pokiaľ ide o oblasti, v ktorých hlavnú úlohu zohráva človek.

„Pozrite sa na túto titulnú stranu Forbesu. Vidíte na nej Jančuru? Bernarda? Alebo Jágra? Mali by ste. Z každého je tam kúsok. Ten pán na obálke totiž nie je skutočný, je to kompilácia zo 73 titulných strán. Súhrnnú tvár z fotografií ľudí zo všetkých obálok Forbesu od roku 2011, kedy v Čechách začal náš magazín vychádzať, pre nás zložila slovenská firma Innovatrics,“ píše Forbes Česko.

Aj takýmto spôsobom bola v zimnom vydaní časopisu Forbes NEXT v Českej republike nedávno ocenená technológia na rozpoznávanie tvárí od Innovatrics.

„Tvár úspechu“ pre Forbes Česko sme vytvorili pomocou umelej inteligencie a voľne nadväzuje na Adama – prototyp úspešného človeka, ktorý vznikol ako vďaka za naše ocenenie Diamanty slovenského biznisu 2017 pre Forbes Slovensko.

Viac info nájdete tu.