cssk

Novinky

Aktuality, články a rozhovory ze světa HR managementu, biometrie, umělé inteligence a šikovných softwarových řešení.

02. 06. 2020

Rozšiřte docházkový systém o měření teploty

S postupným uvolňováním preventivních opatření proti pandemii nového koronaviru se lidé vracejí ze svých domovů zpět na pracoviště. S docházkovým systémem Fingera můžete snadno rozšířit existující docházkový systém o měření tělesné teploty zaměstnanců a návštěvníků při vstupu do vašich kancelářských prostor.

Přečíst více

01. 06. 2020

Mobilní set Fingera – Ideální řešení pro evidenci docházky na stavbách

Evidence docházky dnes spolehlivě funguje například i prostřednictvím mobilních telefonů nebo webových prohlížečů. Jak to ale řešit v případech, kdy vaši zaměstnanci nemají stálé pracoviště (dočasně pracují mimo kanceláře), pohybují se v terénu nebo na místech s omezeným přístupem k internetu? Fingera má pro Vás ideální řešení.

Přečíst více

19. 05. 2020

Schvalujte dovolené a home office efektivně

Momentálně to sice vůbec nevypadá na klasickou letní dovolenou, neznamená to ale, že vaši zaměstnanci nebudou mít o volno vůbec zájem. Každý přece potřebuje alespoň na chvíli vypnout a věnovat se rodině. Až zase přijde období schvalování dovolených, víte, jak to dělat opravdu efektivně?

Přečíst více

24. 04. 2020

Evidence docházky: Jak zaznamenat docházku, když pracujete z domu?

Prázdné ulice, nákupní centra i kanceláře... Nezáleží na tom, zda jste zaměstnáni v korporátu nebo v menší firmě. Realitou je, že řada z nás v současné době pracuje z domu, navíc s dovětkem „do odvolání”. Evidovat docházku zaměstnanců je pro manažera v takovéto situaci náročné. Jak na to?

Přečíst více

Nezávazná objednávka

Vyžádat cenovou nabídku

Vyplňte, prosím, údaje o sobě a vaší firmě. Naši obchodníci vás budou kontaktovat.

Přečtete si prosím předem informaci o zpracování osobních údaju.

Vyžádat demo

Vyplňte, prosím, údaje o sobě a vaší firmě. Naši obchodníci vás budou kontaktovat.

Přečtete si prosím předem informaci o zpracování osobních údaju.

Přihlášení k odběru newsletteru

Přihlaste se k odběru newsletteru a dostávejte pravidelný výběr novinek, nabídek a zajímavých článků.